23 лютого 2016 року на базі Полтавського юридичного інституту відбулися обласні змагання інтелектуальної гри «Дебати-2016» для школярів 9–11 класів

20160224_debates_01Учасників змагань привітали Д.А. Селіхов, заступник директора Полтавського юридичного інституту, та М.В. Кирилюк, проректор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського. Суддями обласних змагань стали викладачі і методисти вищеназваних ВНЗ та вчителі освітніх закладів області.

Обласні змагання відбулися за Всесвітнім форматом шкільних дебатів в україномовному та англомовному треках. Цьогоріч у змаганнях взяли участь команди шкільних дебатних клубів із Полтави, Миргорода, Кременчука, Комсомольська, Великобагачанського, Глобинського, Гребінківського, Зіньківського, Полтавського, Хорольського, Кобеляцького, Карлівського, Кременчуцького, Миргородського, Диканського, Лохвицького, Пирятинського, Глобинського районів та Шишацької обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей, Полтавської обласної спеціалізованої школи-інтернату ІІ–ІІІ ст. із поглибленим вивченням окремих предметів і курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка.