27 лютого 2016 року в приміщенні Полтавського юридичного інституту відбувся третій тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Учасниками цього туру стали учні 8-11 класів Полтавської області

Перед початком Олімпіади учасники мали можливість ознайомитися з навчальною та спортивною базами Полтавського юридичного інституту, оцінити умови проживання в гуртожитку, відвідати бібліотеку.

З вітальним словом до учасників Олімпіади звернувся заступник директора Полтавського юридичного інституту з навчальної та наукової роботи, кандидат юридичних наук, доцент Селіхов Дмитро Анатолійович, він побажав учням наснаги та витримки, підкреслив, що вони вже є переможцями, адже стали учасниками третього туру.

Також учасників Олімпіади привітав Голова журі, доктор історичних наук, професор Волошин Юрій Володимирович, який також побажав успіхів у написанні конкурсної роботи.