14 квітня 2016 року відбувся круглий стіл «Актуальні питання сімейного права»

14 квітня 2016 року відбувся круглий стіл з сімейного права для студентів 3 курсу. За підтримки викладача цивільного та сімейного права, к.ю.н., асистента кафедри цивільного, господарського та екологічного права Губанової Ольги Валерївни студентами було підготовлено цікаві наукові повідомлення з актуальних проблем сімейного права України.

Серед тем, які були представлені студентами, були такі як: «Любов за правилами: інститут шлюбного договору в Україні», «Плюси та мінуси фактичних шлюбних відносин: юридичний аспект», «Проблемні питання розірвання шлюбу з іноземцем», «Оспорювання та встановлення факту батьківства і материнства: аналіз судової практики», «Надання дитині імені», «Договірне регулювання майнових відносин подружжя: теорія та практика», «Прийомна сім’я та дитячий будинок сімейного типу: спільне та відмінне в правовому регулюванні», «Патронат над дітьми: проблемні питання встановлення», «Міждержавне усиновлення», «Проблемні питання усиновлення дітей–громадян України іноземцями», «Сурогатне материнство в Україні» та інші. Усі повідомлення супроводжувалися мультимедійними додатками.