16 квітня 2016 року Полтавський юридичний інститут приймав гостей – абітурієнтів та їх батьків.На День відкритих дверей ПЮІ завітали полтавці, випускники шкіл Полтавської області, гості з Харківської та Донецької областей.

Щира, дружня атмосфера сприяла активному спілкуванню – перед гостями виступила директор Полтавського юридичного інституту д.ю.н, проф. Гуторова Н.О., яка розповіла історію навчального закладу, окреслила перспективи та переваги навчання в Полтавському юридичному інституті, наголосила на тому, що в правилах прийому до ПЮІ відбулися важливі зміни, адже тепер абітурієнти мають надати до Приймальної комісії сертифікати ЗНО з української мови та історії (обов’язкові предмети), а вибірковою дисципліною може бути або іноземна мова, або математика, або географія.

Також до гостей звернулися з вітальними промовами суддя Адміністративного суду Клочко Костянтин., випускниця ПЮІ, координатор програм ОБСЄ Ірина Іванків, випускник ПЮІ, представник патрульної поліції Назар Уманець.

По закінченню офіційної частини, гостям була запропонована екскурсія корпусами ПЮІ, завдяки чому майбутні студенти та їхні батьки змогли ознайомитися з навчальними аудиторіями, спортивною базою, бібліотекою та їдальнею, а також відвідати гуртожиток ПЮІ.