У заході взяли участь: директор Полтавського юридичного інституту Н.О. Гуторова, в.о. заступника директора Інституту О.М. Лемешко, завідувач кафедри цивільного, господарського та екологічного права Інституту В.М. Пашков, заступник голови комісії Полтавської обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення М.А. Рябокінь, заступник голови Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України О.Л. Наливка, начальник управління державного регулювання оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами Державної служби лікарських засобів та контролю за наркотиками О.П. Речкіна, начальник Державної служби з лікарських засобів у Полтавській області Н.В. Андрієнко, проректор університету економіки та права «Крок», декан юридичного факультету В.К. Гіжевський, завідувач кафедри державно-правових дисциплін  юридичного факультету університету економіки та права «Крок» А.Й. Француз, в.о. директора Полтавського обласного комунального підприємства «Полтавафарм» В.Г.  Прядко, заступник директора ПОКП «Полтавафарм» О.А. Хмельницька, адвокат, партнер-засновник проекту Prawna Kancelaria UA Д.О. Зайцев, заступник виконавчого директора ГО «Інститут аналітики та адвокації» Ю.І. Ромашко, керівник проекту «Госпітальні закупівлі» компанія «Proxima Research» Д.В. Москаленко. У роботі семінару також взяли участь студенти магістратури Полтавського юридичного інституту Близнюк Вікторія та Зоря Анна із доповіддю на тему «Правове регулювання рекламної діяльності на фармацевтичному ринку».

Цільовою аудиторією семінару були науковці юридичних, медичних та фармацевтичних установ, працівники медичних та фармацевтичних закладів, фахівці у сфері державних закупівель.

Виступи учасників семінару були присвячені питанням порушення чинного законодавства у сфері державних закупівель, ліцензування діяльності у сфері обігу лікарських засобів, практичним аспектам забезпечення якості лікарських засобів в сучасних умовах ведення господарської діяльності, а також обговорення науково-методичного забезпечення підготовки юристів для сфери охорони здоров’я.