Запрошуємо студентів 3 та 4 курсу для проходження військової підготовки за програмою офіцерів запасу за спеціальністю «Військовий юрист» саме на базі Полтавського юридичного інституту

Військова підготовка громадян України за програмою офіцерів запасу буде проводитися відповідно до вимог закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Порядку проведення військової підготовки студентів вищих навчальних закладів за програмою підготовки офіцерів запасу та Інструкції про організацію підготовки офіцерів запасу з числа студентів вищих навчальних закладів з вересня 2016 року.

Військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу на добровільних засадах проходять громадяни України, які мають або здобувають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, придатні до військової служби за станом здоров’я та морально-діловими якостями.

За детальною інформацією звертатися за телефоном (0532)56-01-48 або за адресою: м. Полтава, просп. Першотравневий, 5.