30 вересня 2016 на базі Полтавського юридичного інституту НЮУ імені Ярослава Мудрого за ініціативи представництва Міжнародної фундації виборчих систем в Україні (International Foundation for Electoral Systems) відбувся науково-практичний семінар «Впровадження державного фінансування політичних партій». Студенти змогли на собі відчути важливість грошей у політиці під час рольової гри «Балотування до Верховної Ради України», дізнатись про основні компоненти політичного фінансування у світі та Україні.