1 листопада 2016 року в Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулася дебатна майстерня «Психологія публічного виступу» для педагогів, які координують роботу шкільних дебатних клубів освітніх закладів області.

Співорганізаторами заходу стали Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського та Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

У ході дебатної майстерні з доповідями про психологічні аспекти публічної промови виступили викладачі Полтавського юридичного інституту: професор кафедри теорії та історії держави і права Стрілець В. В. та тимчасово виконуючий обов’язки завідувача кафедри кримінального та адміністративного права і процесу Тітко І. А.