1 листопада 2016 р. у Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого пройшло відкрите засідання дискусійної групи «English Club»

1 листопада 2016 р. у Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого пройшло відкрите засідання дискусійної групи «English Club» (керівники доц. Кравцова Н.Г., викл. Перебийніс Ю.В.) за участю учнів старших класів Полтавської гімназії «Здоров’я» №14 (учитель Терещенко О.В.). Темою обговорення став осінній цикл свят у Великій Британії та США. Студенти груп ПІ-11, ПІ-15 та ПІ-21 підготували та проаналізували презентації, відео матеріали, які розкривають особливості ментальності, формування оригінальної картини світу носіїв англійської мови. Наприкінці засідання був проведений квест, який виявив кращих знавців культури і традицій Великої Британії та США.

img_7601 img_7617 img_7673 img_7670