Нова традиція ПЮІ набирає сили! Конкурс «Міс ПЮІ» 2016

Нова традиція ПЮІ набирає сили!

Конкурс «Міс ПЮІ» 2016

У Полтавському юридичному інституті започатковано нову традицію:  третій рік поспіль в актовому залі збираються студенти й викладачі, щоб визначити нову МІС ПЮІ. Цього року у конкурсі брали участь дев’ять студенток, яки представляли всі п’яти курсів.

Титул Міс ПЮІ уособлює не тільки вроду, талант, розум, благородство, але й ту родзинку, яка говорить про власну неперевершеність, унікальність. Саме пошуком такої родзинки і займалися члени журі, хоча зробити це їм було досить важко, адже всі дівчата серйозно підготувалися до конкурсу.  Тому можна впевнено сказати, що «МІС ПЮІ» 2016 – це не звичайне свято для вродливих дівчат, яких наразі багато в нашому інституті. Це особливе, серйозне дійство, у якому слід проявити себе креативною, талановитою, розумною, вправною і красунею!

Учасниці конкурсу пройшли багато конкурсних випробувань і особливо приємно, що конкурсанткам допомагали одногрупники, однокурсники, друзі. Наприклад,   пісню «Я тебе любила, не за те що маєш крила» Бородай Альона виконувала разом з Оксаною Мельник, Підченко Катериною, Бобильовою Іриною, Бульбою Анною, Москаленко Михайлом та Ткачовим Володимиром,  студентку четвертого курсу Ритор Анастасію підтримували її одногрупники (гр.ПІ-41), студентка другого курсу Сиза Інна разом зі студентом третього курсу Кутовим Андрієм представили жартівливий  український танець, а запальна «Полька-свербилівка» у виконанні студентки першого курсу Свириденко Анастасії та її друзів  з народного художнього ансамблю танцю ” Барвінок”   просто зачарувала журі та глядачів, які активно підтримували усіх учасниць конкурсу бурхливими оплесками.

Новацією цьогорічного конкурсу стало дефіле учасниць у ділових костюмах та обґрунтування кожною дівчиною свого вибору професії юриста, цікаво, що кожна учасниця знайшла свої аргументи для виступу.

Після тривалого обговорення журі дійшло висновку, що переможницею конкурсу стала студентка четвертого курсу Ритор Анастасія.  Титул «Перша Віце-міс ПЮІ» 2016 отримала студентка другого курсу Сиза Інна, титул «Друга Віце-міс ПЮІ» 2016 здобула студентка третього курсу Бородай Альона.

Свято краси і добра закінчилося. Про нього у всіх учасників і глядачів залишилися приємні спогади і надії на зустріч у наступному році.

%d0%ba%d0%be%d0%bd%d0%ba%d1%83%d1%80%d1%816%d0%ba%d0%be%d0%bd%d0%ba%d1%83%d1%80%d1%813%d0%ba%d0%be%d0%bd%d0%ba%d1%83%d1%80%d1%812%d0%ba%d0%be%d0%bd%d0%ba%d1%83%d1%80%d1%811

%d0%ba%d0%be%d0%bd%d0%ba%d1%83%d1%80%d1%815 %d0%ba%d0%be%d0%bd%d0%ba%d1%83%d1%80%d1%814