24-26 листопада 2016 року к.ю.н, асистент кафедри кримінального та адміністративного права і процесу Полтавського юридичного інституту Михайліченко Т. О. взяла участь у роботі Осінньої школи з кримінального права та процесу у межах проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні

24-26 листопада 2016 р. у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого продовжила роботу Осіння школа з кримінального права та процесу, організована Координатором проектів ОБСЄ в Україні. Учасниками Осінньої школи стали представники провідних вузів і наукових закладів України: Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, в тому числі й викладач Полтавського юридичного інституту – к.ю.н, асистент кафедри кримінального та адміністративного права і процесу Михайліченко Т.О.; Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса Національної академії правових наук України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Львівського національного університету імені Івана Франка, Національної академії внутрішніх справ та ін. Із вітальним словом виступили проректор з навчальної роботи Університету Ю.Г. Барабаш та національний спеціаліст у сфері верховенства прав та прав людини Координатор проектів ОБСЄ в Україні І.Б. Іванків.

Експертами Школи виступили доктор юридичних наук, професор, професор кафедри кримінального права та кримінології Київського національного університету імені Тараса Шевченка М.І. Хавронюк, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри кримінального права та правосуддя Запорізького національного університету, заслужений діяч науки і техніки України О.О. Дудоров, кандидат юридичних наук, голова Київського місцевого суду м. Харкова, доцент кафедри кримінального процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого С.Л. Шаренко, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка С.В. Хилюк та кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри кримінального права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Ю.А. Пономаренко.

Крім того, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України В.О. Навроцький і кандидат юридичних наук, доцент, начальник кафедри кримінального права та кримінології Львівського державного університету внутрішніх справ Т.І. Созанський презентували концепцію реформування законодавства про публічні правопорушення в Україні, яка була розроблена Львівським форумом кримінальної юстиції. 7i2a2518 img_5519