На виконання вимог Генерального штабу Збройних Сил України щодо проведення програми територіальної оборони, а саме: «Єдиного стрілецького дня», заступник директора з наукової роботи Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, кандидат юридичних наук, доцент Лемешко Олександр Миколайович; завідувач кафедри цивільного, господарського та екологічного права, доктор юридичних наук, доцент Пашков Віталій Михайлович, а також доцент кафедри кримінального та адміністративного права та процесу, кандидат юридичних наук Шевчик Олександр Сергійович, з 26.11.2016 по 27.11.2016 року прийняли участь у проведенні навчань загонів територіальної оборони Полтавської області, у тому числі успішно провели стрільби з вогнепальної зброї: автомату АК-74 (калібру 5,45 мм) та пістолету ПМ (пістолет Макарова калібру 9 мм).
На фото: д.ю.н. Пашков В.М., к.ю.н. Лемешко О.М., к.ю.н. Шевчик О.С.
На вогневому рубежі виконання вправи стрільба з пістолета ПМ (пістолета Макарова калібру 9 мм.)
д.ю.н. Пашков Віталій Михайлович.
На вогневому рубежі виконання вправи стрільба з пістолета ПМ (пістолета Макарова калібру 9 мм.)
к.ю.н. Лемешко Олександр Миколайович та к.ю.н. Шевчик Олександр Сергійович.
Куштування солдатської каші з польової кухні.
На фото: к.ю.н. Шевчик О.С., д.ю.н. Пашков В.М., к.ю.н. Лемешко О.М..