30 листопада 2016 року студенти 3 курсу ПЮІ відвідали Полтавський окружний адміністративний суд

Студенти  31 та 32 груп ПЮІ разом із викладачем навчальної дисципліни «Адміністративне судочинство» Новак О.Д. відвідали відкрите судове засідання у адміністративній справі (за позовом юридичної особи до ДФС у Полтавській області).

Студенти мали змогу наочно спостерігати за ходом адміністративного процесу та аналізувати як втілюються на практиці правила адміністративного судочинства.

Керівник апарату суду Зіненко Є.В. провів для студентів невеликий екскурс та розповів про організацію роботи адміністративного суду, порядок зайняття посад у апараті суду та наявні вакантні посади.

Співпраця з фахівцями-практиками в галузі юриспруденції є цікавим досвідом для студентів, сприяє закріпленню отриманих ними знань з адміністративного судочинства та розширює світогляд у виборі юридичної професії в майбутньому.

photo1 viber-image