Доцент кафедри кримінального та адміністративного права і процесу Грекова М.М. взяла участь у роботі постійно діючого семінару при Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області.

13 грудня 2016 року при Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області для працівників юридичних служб підприємств, установ, організацій, місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування м. Полтави та Полтавської області відбулося чергове засідання постійно діючого семінару.

Під час заходу були висвітлені правові питання, які мають актуальний інтерес на сьогоднішній день.
Про реформи національного законодавства про працю, шляхи його вдосконалення та практику застосування доповіла кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального, адміністративного права і процесу Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Марина Грекова.
 image-0-02-05-9d38c8012a4e7b65bdea93e1d75dca7479eb7e74d02417bc51e25b13dc941f66-v