14 грудня 2016 року студенти першого курсу Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого під час екскурсії до містечка Диканька мали можливість ознайомитися з багатим на історичні постаті та події районом Полтавської області.

dsc_0185

У супроводі завідувача кафедри теорії та історії держави і права Козаченка А.І., професора Стрільця В.В. та доцента Лебеденко С.О. першокурсники відвідали Диканьський краєзнавчий музей і Картинну галерею. Із розповіді екскурсоводів студенти довідалися багато цікавого про Миколаївську церкву, Тріумфальну арку, знаменитий рід Кочубеїв, творчість М. Гоголя та М. Башкирцевої, про використання у 1941 році поблизу Диканьки  ракетних установок «Катюша» та інше. Отримана інформація у подальшому буде використана студентами для підготовки наукових і творчих робіт.

dsc_0367