До Полтавського юридичного інституту завітали учні Полтавської гімназії № 17
14 грудня 2016 року до Полтавського юридичного інституту завітали учні 9-их класів Полтавської гімназії № 17. Працівники кафедри кримінального та адміністративного права і процесу та кафедри цивільного, господарського та екологічного права ознайомили учнів з окремими особливостями роботи юриста, умовами вступу на 2017 рік, а також проведено екскурсію стінами Інституту.