Педагогічний склад, студенти та весь трудовий колектив Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, вітає нашого директора – Гуторову Наталію Олександрівну з Днем народження!

1_b

Шановна Наталіє Олександрівно, прийміть наші щирі вітання! Доля вже нагородила Вас жіночою чарівністю, турботливістю, гострим розумом, лідерськими якостями та прекрасним талантом керівника. Бажаємо, щоб ці подарунки долі впевнено вели Вас до ще більших життєвих досягнень, успіху і благополуччя! Зі святом Вас!

Бажаємо миру і світлої долі,
Запалу, енергії, сили доволі.
Творчого вогнику, віри й наснаги,
Щедрості серця, людської поваги.
На довгих стежках Вашої ниви
Будьте завжди Ви здорові й щасливі!