Шановні абітурієнти!
Реєстрація на ЗНО-2017 стартує о 10 годині 6 лютого 2017 року та триватиме до 17 березня 2017 року.
Для вступу до нашого Інституту, випускникам 2017 року потрібно мати сертифікати з наступних предметів:
- українська мова та література;
- історія України;
- математика, або іноземна мова.
Окрім того, нагадуємо, протягом лютого 2017 року у Полтавському юридичному інституті стартує Open Day! Завітайте до нас, коли Вам зручно, з понеділка по п’ятницю з 9.00 години до 15.00 ! Отримайте доступ до інформації про наш ВНЗ, ознайомтеся з бібліотекою, лекційними залами, їдальнею ресторанного типу, гуртожитком, басейном та тренажерним залом. Приєднайтеся до нашої студентської спільноти!
Телефонуйте за номером (0532) 56 01 48 та призначайте час зустрічі!
Ми чекаємо Вас!