6 лютого 2017 року асистент кафедри кримінального та адміністративного права і процесу Любченко О.О. прочитав лекцію-дискусію «Конституційно-правові засади публічного управління» на базі Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади.

6 лютого 2017 року асистентом кафедри кримінального та адміністративного права і процесу Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Любченко О.О. на базі Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій  сільським та селищним головам, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років, була прочитана лекція-дискусія «Конституційно-правові засади публічного управління»

Безымянный

Захід було проведено у межах виконання Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2016 – 2017 роки, затвердженої рішенням другої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від  24 грудня 2015 року № 22, відповідно до Плану-графіка підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування IV-VII категорій посад та депутатів місцевих рад на 2017 рік.