17 лютого 2017 року в Полтавському юридичному інституті відбулося урочисте вручення дипломів магістра з права студентам-випускникам денної форми навчання.

DSC_2278

На урочисте засідання прийшли привітати випускників професорсько-викладацький склад Полтавського юридичного інституту, зокрема з привітальними словами перед ними виступила директор Гуторова Наталія Олександрівна, заступник директора з навчальної та наукової роботи  Лемешко Олександр Миколайович, завідувач кафедри цивільного, господарського та екологічного права Пашков Віталій Михайлович, завідувач кафедри кримінального та адміністративного права і процесу  Тітко Іван Андрійович, доцент кафедри цивільного, господарського та екологічного права Греков Євген Анатолійович.
DSC_2134DSC_2131

Також щирі та напутні слова побажань почули випускники й від гостей, запрошених на даний захід: заступника в.о. начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Григор’євої Людмили Миколаївни, першого заступника директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Лахижи Миколи Івановича, члена Ради адвокатів Полтавської області Чолана Михайла Васильовича, першого заступника прокурора Полтавської області Легеньковського Олександра Володимировича.

DSC_2383

Цьогоріч дипломи європейського зразка отримали 44 магістри з права денної форми навчання, 12 із них — з відзнакою.

DSC_2456

Шановні випускники, щасливого Вам старту у Вашій кар’єрі, вагомих досягнень та нових перемог на життєвому шляху!

DSC_1829

DSC_2283