23 лютого 2018 року виповнилося б 53 роки Олегу Петровичу Бущану

IMG_8860З 2002 р. життя та діяльність О.П. Бущана були пов’язані з Полтавою, оскільки він був призначений на посаду декана Полтавського факультету Національної академії України імені Ярослава Мудрого. Згодом Полтавський факультет був реорганізований у Полтавський юридичний інститут, директором якого було призначено Олега Петровича Бущана. На той час саме під керівництвом О.П. Бущана здійснювалась розбудова нашого інституту та будівництво навчальних корпусів.

Олег Петрович був надзвичайно активною та цікавою людиною, займався громадською діяльністю, був членом методичної ради при Прокуратурі Полтавської області та членом Полтавської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, отримав звання «Заслужений юрист України»

4 квітня 2014 р. серце Олега Петровича зупинилося. Пам’ять про його самовіддану працю, щире серце та відповідальне ставлення до навчання студентства залишаються взірцем для нашого колективу. Пам’ятаємо…