24 – 25 лютого 2017 р. на базі Полтавського юридичного інституту відбулися обласні змагання інтелектуальної гри «Дебати-2017» для школярів 9 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Полтавської області.

DSC07235

Учасників змагань привітали О.М. Лемешко, заступник директора Полтавського юридичного інституту, та Н.В. Корягіна, проректор Полтавського  обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського

DSC07231

Суддями обласних змагань стали викладачі і методисти  вищеназваних ВНЗ, вчителі загальноосвітніх навчальних закладів області та студенти Полтавського юридичного інституту.

DSC07230

DSC07234

Обласні змагання відбулися за Всесвітнім форматом шкільних дебатів в україномовному та англомовному  треках.  Обласні змагання відбулися за Всесвітнім форматом шкільних дебатів. Цього року у змаганнях взяли участь команди 28 шкільних дебатних клубів із Полтави, Миргорода, Кременчука, Горішніх Плавнів, Великобагачанського, Глобинського, Гребінківського, Диканського, Зіньківського, Кобеляцького, Карлівського, Кременчуцького, Миргородського, Оржицького, Полтавського, Хорольського, Лохвицького, Шишацького, Решетилівського районів, Шишацької обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей, Полтавської обласної спеціалізованої школи-інтернату ІІ–ІІІ ступенів із поглибленим вивченням окремих предметів і курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка, Полтавської обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей імені А.С. Макаренка та Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді.

DSC07244

DSC07245