Команда Полтавського юридичного інституту посіда ІІ призове місце серед команд вищих навчальних закладів міста з турніру з інтелектуальної гри «Брейн-ринг»

13 березня 2017 року в Полтаві пройшов турнір з інтелектуальної гри «Брейн-ринг» серед команд вищих навчальних закладів міста. Традиційно організаторами заходу виступили управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, Полтавський обласний клуб інтелектуальної творчості «Що? Де? Коли?» та Студентська рада м. Полтави.

Полтавський юридичний інститут представляли студенти 1 курсу під назвою команди «Джентельмени удачі» у складі: Шевели Володимира, Продайводи Валерія, Малиха Вадима, Лихоліта Максима та Козюпи Антона.

За результатами гри команда Інституту посіла ІІ призове місце серед 15 вищих навчальних закладів м. Полтави.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!GZrPmYXOi7A -FNjuoaUjdQ