Відбулося засідання наукового гуртка з кримінального процесу

27.03.2017 року в Полтавському юридичному інституті за участі студентів 3 курсу відбулося чергове відкрите засідання студентського наукового гуртка з кримінального процесу (керівники – доц. І. А. Тітко, ас. О. А. Панасюк, ас. А. А. Бражник). Студенти поділилися своїми науковими пошуками, обговорили актуальні питання теорії та практики кримінального судочинства в Україні, порівняли вітчизняний та зарубіжний досвід здійснення кримінального провадження. Зокрема, студентка 3 курсу, групи ПІ-31, Аббасова Дарія представила доповідь на тему «Особливості застосування до неповнолітніх запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою»; вказала на проблеми практики й теорії означеного питання, навела конкретні приклади із судової практики, особливо цікаві приклади із практики ЄСПЛ.
Виступ доповідачки викликав жваву дискусію та породив ряд пропозицій та думок щодо вдосконалення правового регулювання відповідного інституту вітчизняного кримінального провадження.

20170327_15515020170327_155222