30 БЕРЕЗНЯ 2017 Р. В ЧИТАЛЬНОМУ ЗАЛІ БІБЛІОТЕКИ ПОЛТАВСЬКОГО ЮРИДИЧНОГО ІНСТИТУТУ ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ, ПРИСВЯЧЕНИЙ 100-РІЧЧЮ ПОЧАТКУ УКРАЇНСЬКОЇ РЕВОЛЮЦІЇ ТА СТВОРЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАДИ

На круглому столі виступили завідувач кафедри теорії та історії держави і права Полтавського юридичного інституту Козаченко А.І.  з доповіддю на тему: «Центральна Рада і земство: досвід реформи місцевого самоврядування», професор кафедри теорії та історії держави і права Полтавського юридичного інституту Стрілець В.В. з доповіддю на тему: «Політико-правові наслідки Української революції 1917 – 1921 років»,  завідувач кафедри правознавства Полтавського університету економіки і торгівлі Лаврик Г.В. з доповіддю на тему: «Виборча система в Україні 1917 р. та її еволюція», доцент кафедри правознавства Полтавського університету економіки і торгівлі Терела Г.В. з доповіддю на тему: «Система органів нагляду за дотриманням робітничого законодавства в УНР періоду Української Центральної Ради», старший викладач кафедри правознавства Полтавського університету економіки і торгівлі Сало В.А. з доповіддю на тему: «Правове регулювання освіти за доби Української Центральної Ради», доцент кафедри правознавства Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка Лобач К.В. з доповіддю на тему: «Військове будівництво Української Центральної Ради», викладач циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Полтавського юридичного коледжу Крайсвітня Ю.В. з доповіддю на тему: «Доля діячів Української Центральної Ради в СРСР».