Студенти 5-го курсу зустрілись з директором інвестиційної компанії “Капітал СМ” – Омельяненком Юрієм Васильовичем.

У межах вивчення дисципліни «Інвестиційне право» була організована зустріч для студентів 5 курсу напрямку «Зовнішньоекономічна діяльність» із директором Інвестиційної компанії Капітал СМ – Омельяненком Юрієм Васильовичем.

Студенти змогли прослухати цікаву лекцію, яка стосувалася практичних питань взаємовідносин компанії з управління активами із інститутами спільного інвестування, а також проаналізувати та дослідити договір про управління активами, який укладається між КУА та інститутами спільного інвестування.

Студенти мали можливість задавати актуальні практичні питання, а також, аналізувати втілення законодавчо закріплених положень про інститути спільного інвестування на практиці. Також, було розглянуто проблеми, які стосуються втілення та здійснення інвестиційної діяльності на території Полтавської області.

Такі зустрічі з практикуючими фахівцями є необхідними, адже вони допомагають поглибити знання та удосконалити здобуті навички в юридичній професії.