5 квітня 2017 р. у Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулося чергове засідання дискусійної групи «English Club»

5 квітня 2017 р. у Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулося чергове засідання дискусійної групи «English Club» (керівники доц. Кравцова Н.Г.,
викл. Перебийніс Ю.В.), присвячене Дню Землі. Студенти груп ПІ-11 та ПІ-12 визначили й обговорили глобальні екологічні проблеми, висвітлили засади природоохоронної діяльності та раціонального природокористування. Акцентувалася необхідність зменшення антропогенного навантаження на природні середовища, викликаного не в останню чергу безвідповідальною споживацькою поведінкою людства. Студентами були запропоновані конкретні практики, які можуть допомогти кожному стати більш екологічно-свідомим громадянином. Великий інтерес учасників дискусії викликала презентація про висвітлення екологічних проблем у сучасному кінематографі. За традицією, підсумком засідання став бліц-квіз, який виявив кращих знавців тематичної лексики.