6 квітня 2017 року відбулося засідання наукового гуртка з медичного права

Засідання гуртка під керівництвом асистента кафедри цивільного, господарського та екологічного права Олефіра Андрія Олександровича було присвячене реформі медичної галузі у 2017 році.

З цікавими доповідями виступили такі студенти: Тараненко Дмитро («Особливості правового статусу закладів охорони здоров`я»), Білоусов Микола («Ліцензування господарської діяльності з медичної практики»), Крамар Анастасія («Реформа екстреної медичної допомоги: бажане і реальнвсть»), Гайдук Анна («Проблематика створення в Україні посади Уповноваженого з прав людини»), Нога Петро («Реформування охорони здоров`я 2017»), Лазоренко Олександр («Проблеми отримання дозволу на зайняття народною медициною (цілительством)»).

Також у роботі гуртка взяли участь: Проскура Юля, Колінько Ірина, Стеценко Аліна, Рітор Анастасія, Казмерчук Михайло, Мамедова Лейла, Кітура Ольга, Васько Влад, Козюпа Антон.

Усі доповіді супроводжувалися цікавими презентаціями та викликали жваві дискусії.