Відбулося засідання наукового гуртка з конституційного права України

06 квітня 2017 року відбулося чергове засідання наукового гуртка з конституційного права України. На гуртку були присутні: керівник гуртка, к.ю.н., доц. Полховська І.К. та студенти 2 і 4 курсу. Загальною темою засідання № 7 була «Правовий статус іноземців в Україні як демократичній правовій державі». Студенти продемонстрували цікаві доповіді-презентації. Зокрема,студентка групи ПІ-22 Сиза І. відкрила засідання з темою «Конституційна характеристика України як правової держави». Наступною виступила студентка групи ПІ-25 Діхтярь А. з темою «Конституційно-правовий статус іноземців в Україні». В перебігу обговорення було наголошено на проблемних питаннях становлення України як правової держави, а також висловлені пропозиції щодо вдосконалення правового статусу іноземців в Україні.
IMG_20170406_155712
Наступне засідання планується провести у травні, на якому студенти знову обговорять актуальні проблеми конституційного права Україні та підіб’ють підсумки роботи наукового гуртка з конституційного права України у 2016-2017 навчальному році.