13 квітня 2017 року відбулося засідання наукового гуртка з господарського права

Засідання гуртка під керівництвом асистента кафедри цивільного, господарського та екологічного права Олефіра Андрія Олександровича було присвячене порядку здійснення публічних закупівель та особливостям правового регулювання реклами алкогольних напоїв.

З цікавими доповідями виступили студент 5-ого курсу Романенко Андрій («Проблеми здійснення електронних закупівель») і студент 4-ого курсу Шумейко Денис («Заборони та обмеження щодо розміщення реклами алкогольних напоїв»).

Під час обговорення виступів найбільш дискусійними виявилися питання щодо численних прогалин законодавства про публічні закупівлі, доцільності повної заборони реклами алкоголю, порядку виробництва та торгівлі алкогольними напоями без отримання ліцензії. Доповідачам були надані рекомендації з удосконалення їх наукових робіт.

Також у роботі гуртка взяли участь: Білоусов М., Васько В., Гайдук А., Казмерчук М., Колінько І., Крамар А., Лазоренко О., Лилик М., Панченко М., Проскура Ю., Рітор А., Роздільна А., Романенко А., Тараненко Д., Шумейко Д.