19 КВІТНЯ 2017 Р. ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ НАУКОВОГО ГУРТКА З ІСТОРІЇ ДЕРЖАВИ І ПРАВА, ПРИСВЯЧЕНЕ 100-РІЧЧЮ ПОЧАТКУ УКРАЇНСЬКОЇ РЕВОЛЮЦІЇ ТА СТВОРЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАДИ

Засідання було проведене під керівництвом завідувача кафедри теорії та історії держави і права Полтавського юридичного інституту Козаченка А.І., проф. цієї ж кафедри Стрільця В.В. та за участю доц. кафедри гуманітарних та соціально-економічних навчальних дисциплін Лебеденко С.О. Відбулося жваве обговорення доповідей членів гуртка: Балі Аліни  – «Українсько-французькі відносини за доби Української Центральної Ради (1917-1918 рр.)», Каландирця Ярослава – «Основні положення Брест-Литовського мирного договору 1918 р. між Німецькою і Австро-Угорською імперіями та УНР», Оскерко-Рославцевої Анни – «Закон УНР «Про національно-персональну автономію» 1918 р. як засіб уникнення міжетнічних конфліктів», Шевели Володимира – «Правове становище національних меншин в УНР», Кулинич Аліни – «Правовий статус Малої Ради Української Центральної Ради», Матвієнко Марини – «Генеральний секретаріат як виконавчий орган Української Центральної Ради» та Кошельника Владислава – «Історичне значення ІV Універсалу Української Центральної Ради».