ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Правознавство» 2016-2017 навчального року відбувся у Запорізькому національному університеті.

Команду Університету представляли: Шабаліна Катерина (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції, 5 курс), Скрипник Андрій (Полтавський юридичний інститут, 5 курс), Шматов Артем (господарсько-правовий факультет, 4 курс).

У заході взяли участь 134 студенти з 50 провідних вишів України.

За правилами олімпіади інтелектуальне змагання було проведено у два етапи.

У командному турі представники університетів мали відповісти на 200 тестових запитань з 18 навчальних дисциплін. За результатами першого етапу команда Університету здобула І місце.

До наступного, індивідуального туру, пройшло 50 студентів. Вони мали відповісти на 100 тестових запитань.

Учасники продемонстрували знання із адміністративного права, адміністративного процесуального права, господарського права, господарського процесуального права, цивільного права, цивільного процесуального права, кримінального права, кримінального процесуального права, а також із екологічного, конституційного, міжнародного, трудового права та ін.

В індивідуальному турі перше місце посіла Шабаліна Катерина. Скрипник Андрій та Шматов Артем поділили друге місце.

Студенти Університету вкотре довели, що Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого готує кращих фахівців!

Вітаємо Катерину Шабаліну, Андрія Скрипника, Артема Шматова та голову Студентського наукового товариства, доцента кафедри фінансового права Д.О. Білінського!