14 квітня 2017 року відбулося чергове засідання наукового гуртка з аграрного, екологічного та земельного права!

На гуртку були присутні керівники к.ю.н., доц. Батигіна О.М., к.ю.н., доц. Троцька М.В., к.ю.н., ас. Задихайло Д.Д. та студенти 4 курсу. Загальною темою засідання № 4 була «Проблематика ліквідації колективної форми власності на землю в України». Кожен студент висвітлював окремий напрямок поставленої теми. Зокрема, студентка групи ПІ-41 Колінько Ірина відкрила засідання з темою «Історія розвитку правового забезпечення колективної форми власності на землю». Наступними були студенти групи ПІ-41 Казмерчук Михайло та Рітор Анастасія, які розкрили слухачам проблеми розпаювання земель, які виникають на практиці та стадії правозастосування судами України. Студентка групи ПІ-41 Стеценко Аліна поділилася із аудиторією цікавою доповіддю про міжнародний досвід правового регулювання колективної форми власності на землю, де порівняла такі країни, як Китай, Болгарія, Перу, Польща, Білорусь, Німеччина, В’єтнам та інші, з Україною. Усі доповіді були підкріплені цікавими презентаціями. Останнє засідання планується провести через два тижні, на якому студенти розглянуть проблему ХХІ сторіччя – безпечність та якість продуктів ханрчування.