07.04.2017 вперше у Полтавському юридичному інституті відбувся конкурс “Містер ПЮІ 2017”. Тематика данного конкурсу – Голівуд

Усі виступи були просто неперевершеними! Глядачі отримали неймовірні враження від побаченого. Кожен із конкурсантів прагнув продемонструвати свої таланти якнайкраще та запалити публіку.

У першій частині конкурсу наші учасники представляли себе.

Учасник №1, Шатравка Іван, був у ролі Нео із фільму “Матриця”.

Учасник  №2, Ігор Бережний, показав себе безпощадним капітаном Джеком Горобцем.

Учасник №3, Ярослав Лутченко, був чарівним Бреддом Піттом.

Учасник № 4, Галєєв Ярослав – головний герой із фільму «Маска».

Учасник №5, Цимбалюк  Артем, розповів нам, що до вступу до юридичного інституту був бунтівним ковбоєм із вестерну, але навчання змінило його.

Учасник №6, Шумейко Денис, розповів глядачам про життя Арнольда Шварцнегера та поділився невідомими фактами із своєї біографії.

Учасник №7, Кошельник Ярослав, у візитціі показав себе сильним, спортивним та мужнім хлопцем.

Учасник № 8, Ткаченко Максим, продемонстрував якими повинні бути справжні поліцейські.

У наступному конкурсі Іван Шатравка розказав веселі та повчальні українські байки. Гарні пісні звучали у виконанні Ігора Бережного «Это любовь», Цимбалюка Артема «Люди, як кораблі» та Кошельника Владислава «Грає скрипка». Ярослав Лутченко зіграв роль римської бабусі, а Шумейко Денис майстерно продемонстрував індійський танець. Ткаченко Максим показав у своєму танцювальному  номері спорідненість  добра і зла, а Ярослав Галєєв виступив у жанрі Stand up темою якого стали американські фільми жахів…

Окрім цього наші конкурсанти продемонстрували два види дефіле: у офіційно-ділових костюмах та в українському вбранні справжніх козаків.  Також хлопці показали свою грацію у чарівних вальсах. Останнім конкурсом було кругове тренування під керівництвом тренера, де наші хлопці показали чудові результати.

Підвівши підсумки журі оголосили переможців. Отже:

Містер мужність – Цимбалюк Артем;

Містер патріотичність – Шатравка Іван;

Містер артистичність – Кошельник Владислав;

Містер креативність – Ткаченко Максим;

Містер харизматичність – Бережний Ігор;

Містер глядацьких симпатій – Шумейко Денис;

Віце-містер Полтавського юридичного інституту  – Галєєв Ярослав;

Містер Полтавського юридичного інституту – Лутченко Ярослав.

Боротьба була дуже напруженою, усі учасники доклали багато зусиль та показали що студенти Полтавського юридичного інституту дуже талановиті. Дякуємо всім співорганізаторам та учасникам за незабутні враження!