Науковий гурток з навчальної дисципліни “Відповідальність за адміністративні правопорушення”

21 квітня 2017 у Полтавському юридичному інституті за участі студентів 2 курсу відбулося відкрите засідання студентського наукового гуртка з дисципліни “Відповідальність за адміністративні правопорушення” (керівник – к.ю.н., ас. Новак О.Д.)

У ході його проведення студенти поділилися своїми науковими пошуками, обговорили актуальні питання теорії та практики адміністративної відповідальності, порівняли вітчизняний та зарубіжний досвід здійснення провадження у справах про адміністративні правопорушення.  Зокрема, студенти 2 курсу: Горбатко Вікторія представила доповідь на тему “Підходи до розуміння сутності адміністративної відповідальності” - вказала на проблеми відсутності єдиного розуміння в теорії означеного питання, навела власні пропозиції щодо його визначення; Микитенко Дмитро висупив з темою: “Особливості адмністративної відповідальності юридичних осіб”, зазначивши про проблеми практики та теорії в означеній тематиці; Чирвон Олександр доповів про “Штрафні бали як адміністративне стягнення: запровадження в Україні та зарубіжний досвід”.
      Виступ доповідачів викликав жваву дискусію та породив ряд пропозицій і думок щодо вдосконалення нормативного регулювання іституту адміністративної відповідальності в Україні.

viber imag4e viber imag3e