27 квітня 2017 року в Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбувся круглий стіл на тему: «Проблемні питання в роботі юрисконсульта на сучасному етапі»

27 квітня 2017 року в Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбувся круглий стіл за участю юристів-практиків і студентів другого, четвертого та п’ятого курсів на тему: «Проблемні питання в роботі юрисконсульта на сучасному етапі». Організатором заходу виступила кафедра цивільного, господарського та екологічного права.

Під час проведення заходу випускники інституту, які є практикуючими юристами, розповіли студентам про свій кар’єрний шлях і професійні здобутки, а також надали цінні поради щодо вибору першого робочого місця. А студенти, в свою чергу, представили гостям свої наукові здобутки, присвячені актуальним проблемам законодавства, юридичної практики та одержали цінні поради стосовно подальших досліджень.

В роботі круглого столу взяли участь:

Лемешко Олександр Миколайович кандидат юридичних наук, доцент, заступник директора Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Пашков Віталій Михайлович доктор юридичних наук, доцент, завідувач кафедри цивільного, господарського та екологічного права Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Олефір Андрій Олександрович кандидат юридичних наук, асистент  кафедри цивільного, господарського та екологічного права Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Кіндяк Олександр Ігорович провідний юрисконсульт юридичного відділу у м. Полтава юридичного департаменту ПАТ «Марфін банк».

Мухін Олексій Іванович керуючий партнер юридичної фірми «Мухін і Хворост».

Полтавцева Анастасія Сергіївна помічник адвоката.

Ломан        Юлія      Сергіївна       юрисконсульт        Полтавської       обласної      клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського.

Зоря Анна Іванівна юрисконсульт ТОВ «СВ Медікал».

Сейдаметов Руслан Рідванович юрисконсульт Полтавського обласного центру медико-соціальної експертизи.

Студенти представили такі науково-практичні доповіді:

Нога Петро, Арутюнян Арсен студенти 5 курсу Полтавського юридичного інституту – Особливості проведення перевірок підприємств.

Лазоренко Олександр студент 4 курсу Полтавського юридичного  інституту – Проблеми здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державною службою України з питань праці.

Дудка Іван студент 4 курсу Полтавського юридичного інституту – Ключові новели проекту трудового кодексу.

Скрипник Андрій  студент 5 курсу Полтавського юридичного інституту – Особливості визначення моральної шкоди в цивільному процесі.

Тараненко Дмитро студент 4 курсу Полтавського юридичного інституту – Проблематика виведення банків з ринку та визнання їх неплатоспроможними.

Білоусов Микола  студент  4  курсу Полтавського  юридичного інституту – Практика захисту прав вкладників банків.

Романенко Андрій студент 5 курсу Полтавського юридичного інституту – Проблемні питання публічних закупівель за новим законом.

Закаблук Карина студент 4 курсу Полтавського юридичного інституту – Проблемні аспекти корпоративного права України.

Лилик  Микита  студент  4  курсу  Полтавського  юридичного  інституту – Щодо використання електронних документів у процесі господарської діяльності.

Шумейко  Денис  студент  4  курсу  Полтавського  юридичного  інституту – Законодавчі обмеження реклами та продажу алкогольних напоїв.

Даний захід дав змогу всім учасникам не тільки обмінятися досвідом, а й познайомитися з колегами, розширивши свої комунікаційні навички.

З тезами доповідей учасників круглого столу можете ознайомитися за посиланнями:

1. Нога Петро, Арутюнян Арсен. Особливості проведення перевірок підприємств.
  2. Лазоренко Олександр. Проблеми здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державною службою України з питань праці.
  3. Дудка Іван. Ключові новели проекту трудового кодексу.
  4. Скрипник Андрій. Особливості визначення моральної шкоди в цивільному процесі.
  5. Тараненко Дмитро. Проблематика виведення банків з ринку та визнання їх неплатоспроможними.
  6. Білоусов Микола. Практика захисту прав вкладників банків.
  7. Романенко Андрій. Проблемні питання публічних закупівель за новим законом.
  8. Закаблук Карина. Проблемні аспекти корпоративного права України.
  9. Лилик Микита. Щодо використання електронних документів у процесі господарської діяльності.
  10. Шумейко Денис. Законодавчі обмеження реклами та продажу алкогольних напоїв.