Магістри відвідали Полтавський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр Експертної служби МВС України.

18 травня 2017 року в межах вивчення дисципліни «Судова експертиза» студенти 5 курсу напряму підготовки «Кримінальна юстиція» під керівництвом викладача Чолана М.В. відвідали Полтавський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр Експертної служби МВС України.
Студенти мали мету детальніше ознайомитися з методикою проведення різних видів експертиз, тому отримали змогу поспілкуватися з експертами відділів криміналістичних видів досліджень, а також досліджень у сфері інформаційних технологій, які здійснюють свої повноваження за відповідними секторами:
• Cектор трасологічних видів досліджень та обліків;
• Cектор дактилоскопічних видів досліджень та обліків;
• Cектор досліджень зброї;
• Cектор балістичного обліку;
• Cектор технічних досліджень документів та почерку;
• Cектор комп’ютерно-технічних видів досліджень.
Даний захід, на думку студентів, був необхідним, оскільки він допоміг магістрам не тільки закріпити знання, котрі отримані в аспекті вивчення дисципліни «Судова експертиза», а також розширити їх.НДЕКЦ