Відбулося відкрите засідання гуртка з конституційного права

18 травня 2017 року відбулося відкрите засідання наукового гуртка з конституційного права України. На гуртку були присутні: директор Полтавського юридичного інституту проф. Гуторова Н.О., керівник гуртка доц. Полховська І.К., доц. Тітко І.А., доц. Кущ О.Є., ас. Любченко О.О. та Бруслик О.Є., студенти 2 та 4 курсу. Тема засідання «Вплив європейського конституціоналізму на державотворчі процеси України» була приурочена до Дня Європи в Україні. До заходу долучилися і чени гутрка з адміністративного права, студенти виступили з доповідями-презентаціями в аспекті європейських стандартів адміністративної відповідальності.

Із цікавою доповіддю на тему «Брексіт та його наслідки для Європи» виступив асистент кафедри кримінального, адміністративного та трудового права Бруслик Олексій Юрійович. У зв’язку з тим, що піддані Великої Британії на референдумі у 2016 році прийняли рішення про вихід із складу Європейського Союзу, то доповідачем були проаналізовані передумови цього процесу, аргументи «за» та «проти» такого рішення та зроблені висновки про економічні, соціальні та політичні наслідки для Європи та Об’єднаного Королівства після Брексіту. Поставлені питання викликали жваву дискусію серед викладачів та студентів.

18579327_1452744978137601_1440601986_n

unnamed

Директор ПЮІ Гуторова Н.О. наголосила, що 18 травня – це День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу і поділилася спогадами про буремні події весни 2014 року, зокрема кримський псевдореферендум. Наталія Олександрівна закликала молодь займати активну громадянську позицію та орієнтуватися на європейські демократичні цінності.

image-0-02-05-09a0f7458dc3c71617a6a4ed3a29c6e0568a1f58b42d7b252ab9050f8c536c5b-V

unnamed (1)

У кінці засідання секретарем гуртка Білоусовим Миколою були підведені підсумки роботи наукового гуртка з конституційного права України у 2016-2017 навчальному році.

Керівник гуртка, доц. Полховська Інна Костянтинівна запросила усіх членів гуртка продовжити роботу у наступному році.