Увага! Конкурс серед студентів 3 курсу денної форми навчання щодо переведення на вакантне місце навчання за державним замовленням!

Повідомляємо, що на 3 курсі денної форми навчання вивільнилось 1 місце для навчання за державним замовленням. Відповідно до Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти, затвердженого Наказом Міністерства освіти України N 245 від 15.07.1996 р. та Положення про порядок переведення студентів та поновлення відрахованих осіб до Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого від 20.02.2015 року, студенти, які навчаються за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб мають можливість переведення на навчання за державним замовленням. Переведення здійснюється гласно, виключно на конкурсній основі, за рейтингом успішності студентів і за обов’язкової участі органів студентського самоврядування. Студенти, право яких на безоплатне навчання визначено відповідними Законами України, Указами Президента України та актами Кабінету Міністрів України, користуються правом першочергового переведення на навчання на місця державного замовлення. Заяви про переведення або поновлення прийматимуться Комісією про переведення або повновлення в період з 1 по 30 липня та з 15 грудня по 15 січня поточного навчального року.