24 ТРАВНЯ 2017 Р. ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ НАУКОВОГО ГУРТКА З ІСТОРІЇ ДЕРЖАВИ І ПРАВА

Засідання проводилося під керівництвом завідувача кафедри теорії та історії держави і права Полтавського юридичного інституту Козаченко А.І. та проф. цієї ж кафедри Стрільця В.В. Були виголошені та обговорені доповіді членів гуртка: Коновалової Інни – «Становище жінки за «Руською правдою» і церковними статутами князів Володимира та Ярослава», Скрипай Анастасії – «Покарання за злочини проти Великого князя Литовського за Литовськими Статутами», Ковшар Анастасії – «Спадкове право міщан за Першим та Другим Литовськими Статутами», Шатравки Івана –  «Вбивство як злочин проти особи за Литовськими Статутами», Бережного Ігора – «Генеральний Суд за Законом «Про утворення Генерального суду Української Народної Республіки», Галєєва Ярослава – «Мовна політика Української Народної Республіки відповідно до Закону «Про запровадження української мови у банківській та торговій сфері», Довгенко Анастасії – «Особливості виборчих прав за Конституцією УРСР 1978 р.» та Свириденко Анастасії – «Акт проголошення незалежності України 24 серпня 1991 р.».