У Полтавському юридичному інституті провели традиційний щорічний ярмарок вакансій.
Мета проекту – забезпечити попит на ринку праці на фахівців за спеціальністю “Правознавство” серед випускників інституту.

Серед учасників — представники органів влади, підприємці, фермери та керівники державних установ. Саме вони обирали кадри серед майбутніх юристів. Студенти 5-го курсу презентували свої проекти в галузі юридичного бізнесу та інновацій.

Студенти пропонують свої проекти, які мають практичне направлення. І майбутні роботодавці обирають із тих проектів, які представлені студентами працівників. Це дуже актуально

Подібні заходи в Полтавському юридичному інституті проводять 2 рік поспіль. Минулого року під час ярмарку студенти отримали пропозиції щодо стажування та працевлаштування, зокрема від ТОВ «Провізор» та Головного управління юстиції області.

Завантажити лист: |Прес-реліз Ярмарку вакансій ПЮІ НЮУ