Студенти 2 курсу взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції, присвяченій питанням публічного адміністрування

Викладачі кафедри кримінального і адміністративного права Полтавського юридичного інституту  – к.ю.н., доц. Кущ О.Є. та к.ю.н., ас. Новак О.Д.  разом зі студентами 2 курсу взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції “Публічне адміністрування в умовах змін та перетворень: проблеми організації та правового забезпечення”, яка була проведена кафедрою адміністративного права та кафедрою адміністративного права та адміністративної діяльності Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого 18-19 травня 2017 р. Студенти підготували тези наукових доповідей та отримали сертифікати участі у конференції.

viber image

viber image1