26 червня відбулося засідання круглого столу на тему: «Конституційні права та обов’язки громадян. Від Руської правди – до наших днів»

26 червня 2017 року доцент кафедри кримінального та адміністративного права і процесу Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Полховська І.К. взяла участь у засіданні круглого столу на тему «Конституційні права та обов’язки громадян. Від Руської правди – до наших днів», організованого Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації. Полховська І.К. виступила з інформацією «Сучасна українська Конституція як результат демократичних традицій та тривалого історичного законотворчого процесу». Загалом в ході заходу учасники обговорили історію розвитку конституційного процесу в Україні та його сучасний  стан. Зауважили, що Конституція України визнана однією з найкращих у Європі, є обов’язковою для виконання усіма членами суспільства та забезпечує захист прав і свобод громадянина. Конституція України – це Основний Законом, який становить значну соціальну цінність для людини, держави та суспільства в цілому.

-3-

-4-