Викладачі кафедри цивільного, господарського та екологічного права пройшли стажування у Німеччині

З 17.07 по 28.07.2017 року доц. Батигіна О.М., ас. Гриценко Г.Г., ас. Губанова О.В. разом з викладачами інших юридичних вузів України та інших країн проходили стажування у м. Вісмар (Німеччина) за програмою «Юридична методика та освіта». Мета програми стажування полягала в освоєнні нових форм методики застосування права юристами та методики викладання юриспруденції студентам-юристам.

Під час стажування прослухано цікаві лекції доктора права Ганса-Йоахима Шрамма, який ознайомив із методикою вирішення юридичних казусів та продемонстрував на конкретних прикладах процес юридичної кваліфікації і експертної перевірки фактичних обставин справи студентами; доктора права Андреаса Штайнінгера, який свої лекції присвятив аналізу та моделюванню практичних юридичних ситуацій; судді адміністративного суду м. Берлін Йорга Пудельки щодо особливостей здійснення адміністративного судочинства у Німеччині та країнах ЄС. Також в рамках стажування викладачі відвідали дільнічний суд м. Висмар (Amtsgericht Wismar), де мали змогу ознайомитися з структурою, діловодством та побувати на засіданні суду під час розгляду кримінальної справи та винесення вироку щодо нанесення тілесних ушкодження.

За результатами навчально-наукового стажування викладачі отримали відповідні сертифікати.