24.10.2017 року студенти 3 та 5 курсів Полтавського юридичного інституту НЮУ імені Ярослава Мудрого разом із асистентом кафедри цивільного, господарського та екологічного права Губановою О.В. відвідали лекторій для громадських організацій та студентської молоді «Правове регулювання захисту прав жінок та дітей», який був проведений на базі  Головного територіального управління юстиції у Полтавській бласті  у рамках проекту «Я маю право!»

Учасники лекторію ознайомилися із основними проблемами правового регулювання захисту прав жінок та дітей, зокрема прослухали цікаві та змістовні повідомлення про останні новели сімейного законодавства, які стосуються стягнення аліментів на утримання дитини, про порядок стягення аліментів органами державної виконавчої служби, про проблеми, які виникають при посвідченні правочинів за участю дітей, та про питання, які виникають у батьків  в аспекті державної реєстрації народження дитини. В якості лекторів виступили представники Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, начальники та головні спеціалісти окремих відділів та управлінь Головного територіального управління юстиції у Полтавській облсасті.

Лекторій допоміг учасникам усвідомити окремі аспекти практичного застосування норм сімейного законодавства України та надав можливість отримати максимально повне уявлення про правовое регулювання захисту прав жінок та дітей в контексті обговорюваних питан.