Доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри цивільного, господарського та екологічного права Пашков В.М. 16 листопада 2017 року як візит-лектор ad-hoc прочитав лекцію з медичного права за темою «Правове забезпечення автономізації закладів охорони здоров’я».

Доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри цивільного, господарського та екологічного права Пашков В.М. 16 листопада 2017 року як візит-лектор ad-hoc прочитав лекцію з медичного права за темою «Правове забезпечення автономізації закладів охорони здоров’я» на кафедрі медичного права факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького в рамках тематичного удосконалення для юристів, які працюють в сфері охорони здоров’я.