Директор Полтавського юридичного інституту, академік Національної академії правових наук, доктор юридичних наук, професор Наталія Олександрівна Гуторова в рамках Програми академічних обмінів OSCE Project Coordinator in Ukraine провела заняття в Університеті Короля Данила (м. Івано-Франківськ)

Директор Полтавського юридичного інституту, академік Національної академії правових наук, доктор юридичних наук, професор Наталія Олександрівна Гуторова  в рамках Програми академічних обмінів OSCE Project Coordinator in Ukraine провела заняття в Університеті Короля Данила (м. Івано-Франківськ). На першому занятті студенти юридичного факультету вирішували практичне завдання з реалізації кримінальної відповідальності за злочини у сфері господарської діяльності та злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг. Друге заняття (авторська лекція) було присвячене загальним питанням реалізації кримінальної відповідальності.