Викладачі Полтавського юридичного інституту виступили спікерами на тренінгу для споживачів медичних послуг (пацієнтів) в рамках «Всеукраїнського тижня права – 2017» та Проекту «Знай свої права»

6 грудня 2017 року в Центральній міській бібліотеці міста Полтава відбувся тренінг для споживачів медичних послуг (пацієнтів) в рамках «Всеукраїнського тижня права – 2017» та Проекту «Знай свої права».

Викладачі Полтавського юридичного інституту Пашков Віталій Михайлович та Олефір Андрій Олександрович взяли участь у цьому заході в ролі спікерів. Пашков В.М. розповів про сучасний стан правового регулювання медичної сфери та перспективи запровадження медичної реформи у контексті зарубіжного досвіду. Олефір А.О. акцентував увагу слухачів на системі прав і обов’язків пацієнтів, а також способах їх захисту. Виступи тренерів викликали значну зацікавленість в аудиторії, завдяки чому між тренерами та слухачами відбувся активний діалог та обмін досвідом.