12 грудня 2017 року в Полтавському юридичному інституті відбувся науково-практичний семінар, присвячений проблемам правового захисту економічної конкуренції та особливостям застосування кримінально-правових норм у фармацевтичних відносинах

У заході взяли участь представники провідних фармацевтичних (аптечних) закладів Полтавської області та інших регіонів України. Модератором заходу виступив Пашков Віталій Михайлович д.ю.н., проф., завідувач кафедри цивільного, господарського та екологічного права.

В ході семінару з доповідями виступили:

1. Пашков Віталій Михайлович д.ю.н., проф., завідувач кафедри цивільного, господарського та екологічного праваПроблеми реалізації лікарських засобів через ФАПи.
  2. Олефір Андрій Олександрович к.ю.н., ас. кафедри цивільного, господарського та екологічного праваЗахист економічної конкуренції на фармацевтичному ринку.
  3. Гаркуша Андрій Олександрович к.ю.н., доц. кафедри цивільного, господарського та екологічного праваЗахист від недобросовісної конкуренції на фармацевтичному ринку.
  4. Греков Євген Анатолійович к.ю.н., доц. кафедри цивільного, господарського та екологічного права Правові аспекти рекламної діяльності аптеки.
  5. Гуторова Наталія Олександрівна д.ю.н., професор, академік НАПрНУ, директор Полтавського юридичного інституту – Кримінальна відповідальність за фальсифікацію лікарських засобів: судова практика.
  6. Тітко Іван Андрійович д.ю.н., доц., т.в.о. завідувача кафедри кримінального та адміністративного права і процесуОсобливості юридичної відповідальності працівників аптечних закладів за вчинення посадових (службових) злочинів.
  7. Шевчик Олександр Сергійович к.ю.н., доц. кафедри кримінального та адміністративного права і процесуЗахист прав суб’єктів господарювання під час проведення невідкладних слідчих дій.