21 грудня 2017 р. у Полтавському юридичному інституті відбувся студентський круглий стіл на тему «Національне державотворення за доби Української Народної Республіки та його історичне значення»

У роботі круглого столу взяли участь студенти першого курсу інституту – члени  студентського наукового гуртка з історії держави і права. Учасники круглого столу заслухали і обговорили доповіді Коби І., Миронової А., Лобач О., Браілко І., Денисенко Л., Савченко О., Токар М., Сопко А., Бродської В., Дудки Т., Паламарчука Д., Тацій А., Вусик М.  Керівник гуртка завідувач кафедри теорії та історії держави і права, доктор юридичних наук, доцент Козаченко А.І. відзначив високий рівень підготовки студентських наукових робіт та звернув увагу студентів на перспективні напрямки проведення наукових досліджень.